0430300004-10-R6
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0430300004-10-R6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0430300004-10-R6
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 10" PRE-CRIMP 1853 RED
  • Sporočilo
Specifikacije 0430300004-10-R6
Številka dela 0430300004-10-R6 Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 10" PRE-CRIMP 1853 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 26 AWG Serija Micro-Fit 3.0 43030
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 10.0" (254.0mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)