0503948051-11-R8-D
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0503948051-11-R8-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0503948051-11-R8-D
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 11" PRE-CRIMP 3048 RED
  • Sporočilo
Specifikacije 0503948051-11-R8-D
Številka dela 0503948051-11-R8-D Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 11" PRE-CRIMP 3048 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 28 AWG Serija Milli-Grid 50394
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 11.0" (279.4mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 11.0" (279.4mm)