1722533112-10-R0-D
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
1722533112-10-R0-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1722533112-10-R0-D
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 10" PRE-CRIMP 1856/19 RED
Podatkovni listi: 1.1722533112-10-R0-D.pdf2.1722533112-10-R0-D.pdf3.1722533112-10-R0-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1722533112-10-R0-D
Številka dela 1722533112-10-R0-D Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 10" PRE-CRIMP 1856/19 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 20 AWG Serija Ultra-Fit
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 10.0" (254.0mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 10.0" (254.0mm)
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Obrnite se na konec Socket to Socket Barva Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1722533112-10-R0
1722533112-10-R0
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: 10" PRE-CRIMP 1856/19 RED