1722533112-11-R2
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
1722533112-11-R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1722533112-11-R2
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 11" PRE-CRIMP 1855/19 RED
Podatkovni listi: 1.1722533112-11-R2.pdf2.1722533112-11-R2.pdf3.1722533112-11-R2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1722533112-11-R2
Številka dela 1722533112-11-R2 Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 11" PRE-CRIMP 1855/19 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 22 AWG Serija Ultra-Fit
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 11.0" (279.4mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 11.0" (279.4mm)