1451-100A-W
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
1451-100A-W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1451-100A-W
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SENSOR PRESSURE 100PSIA SMD
Podatkovni listi: 1451-100A-W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1451-100A-W
Številka dela 1451-100A-W Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SENSOR PRESSURE 100PSIA SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4166 pcs Podatkovni list 1451-100A-W.pdf
Napetost - oskrba 3 V ~ 12 V Sklop zaključka PCB
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Tip tlaka Absolute Port Style No Port
Velikost vrat - Paket / primer 10-SMD Module
Vrsta izhoda Wheatstone Bridge Izhod 0 mV ~ 60 mV (3V)
Druga imena MSP6813 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Delovni tlak 100 PSI (689.48 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak 300 PSI (2068.43 kPa) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Absolute 0 mV ~ 60 mV (3V) 10-SMD Module
Natančnost ±0.25%