200W521-25-0
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200W521-25-0
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka MOLDED PARTS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200W521-25-0
Številka dela 200W521-25-0 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis MOLDED PARTS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9048 pcs Podatkovni list
Serija Thermofit 200W5 Druga imena 514264-000
natančen opis Heat Shrink
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
200W531-25-0
200W531-25-0
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: MOLDED PARTS
Na zalogi: 6661 pcs
Prenesi: 200W531-25-0.pdf
RFQ
200W521-25-CS-1821-0
200W521-25-CS-1821-0
Opis: MOLDED PARTS
Na zalogi: 14769 pcs
Prenesi: 200W521-25-CS-1821-0.pdf
RFQ
200VXW330M16X40
200VXW330M16X40
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL