55A0811-12-3-F871
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 55A0811-12-3-F871
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka HOOK-UP DL WALL STRND 12AWG ORG
Podatkovni listi: 55A0811-12-3-F871.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 55A0811-12-3-F871
Številka dela 55A0811-12-3-F871 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis HOOK-UP DL WALL STRND 12AWG ORG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77312 pcs Podatkovni list 55A0811-12-3-F871.pdf
Žični merilnik 12 AWG Napetost 600V
Serija MIL-W-22759 and MIL-C-27500, 55A0811 Ocene -
Druga imena 667380-000 delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Orange Jakna (izolacija) Debelina 0.009" (0.23mm)
Jakna (izolacijski material) Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated Premer jacket (izolacije) 0.111" (2.82mm)
Lastnosti - natančen opis 12 AWG Hook-Up, Dual Wall Wire 37/28 Orange 600V