55A1822-8-9/96-9CS2199
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 55A1822-8-9/96-9CS2199
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka 55A CABLE/DUAL 8/ LAR
Podatkovni listi: 55A1822-8-9/96-9CS2199.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 55A1822-8-9/96-9CS2199
Številka dela 55A1822-8-9/96-9CS2199 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis 55A CABLE/DUAL 8/ LAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6930 pcs Podatkovni list 55A1822-8-9/96-9CS2199.pdf
Žični merilnik 8 AWG Napetost 600V
Vrsta ščita Braid Shield Material Copper, Silver Coated
Pokritost s ščitom 85% Serija -
Druga imena CU2047-000 delovna temperatura 200°C
Število vodnikov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Jakna (izolacija) Debelina 0.0110" (0.279mm) Jakna (izolacijski material) Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Premer jacket (izolacije) 0.433" (11.00mm) natančen opis 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 8 AWG Braid