55A1832-18-MST3-9CS2275
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 55A1832-18-MST3-9CS2275
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka 55A CABLE/DUAL 10/ SM
Podatkovni listi: 55A1832-18-MST3-9CS2275.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 55A1832-18-MST3-9CS2275
Številka dela 55A1832-18-MST3-9CS2275 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis 55A CABLE/DUAL 10/ SM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20759 pcs Podatkovni list 55A1832-18-MST3-9CS2275.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 600V
Vrsta ščita Braid Shield Material Copper, Silver Coated
Pokritost s ščitom 85% Serija -
Druga imena 403179-000 delovna temperatura 200°C
Število vodnikov 3 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Jakna (izolacija) Debelina 0.0075" (0.191mm) Jakna (izolacijski material) Fluoropolymer
Premer jacket (izolacije) 0.184" (4.67mm) natančen opis 3 Conductor Multi-Conductor Cable White 18 AWG Braid