55A7227-16-MSL4-9CS2628
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 55A7227-16-MSL4-9CS2628
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka 55A CABLE/DUAL 10/ SM
Podatkovni listi: 55A7227-16-MSL4-9CS2628.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 55A7227-16-MSL4-9CS2628
Številka dela 55A7227-16-MSL4-9CS2628 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis 55A CABLE/DUAL 10/ SM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27748 pcs Podatkovni list 55A7227-16-MSL4-9CS2628.pdf
Žični merilnik 16 AWG Napetost 600V
Vrsta ščita - Shield Material -
Pokritost s ščitom - Serija -
Druga imena 139749-000 delovna temperatura 200°C
Število vodnikov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Jakna (izolacija) Debelina 0.0080" (0.203mm) Jakna (izolacijski material) Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Premer jacket (izolacije) 0.188" (4.78mm) natančen opis 4 Conductor Multi-Conductor Cable White 16 AWG