55PC1821-22-2/6-9CS2502
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 55PC1821-22-2/6-9CS2502
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka 55PC CABLE
Podatkovni listi: 55PC1821-22-2/6-9CS2502.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 55PC1821-22-2/6-9CS2502
Številka dela 55PC1821-22-2/6-9CS2502 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis 55PC CABLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73127 pcs Podatkovni list 55PC1821-22-2/6-9CS2502.pdf
Žični merilnik 22 AWG Napetost 600V
Vrsta ščita Braid Shield Material Copper, Tinned
Pokritost s ščitom 85% Serija -
Druga imena 429531-000 delovna temperatura 150°C
Število vodnikov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Jakna (izolacija) Debelina 0.0070" (0.178mm) Jakna (izolacijski material) Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Premer jacket (izolacije) 0.130" (3.30mm) natančen opis 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 22 AWG Braid