55PC7102-24-MST4-9-9
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 55PC7102-24-MST4-9-9
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka 55PC CABLE
Podatkovni listi: 55PC7102-24-MST4-9-9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 55PC7102-24-MST4-9-9
Številka dela 55PC7102-24-MST4-9-9 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis 55PC CABLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25682 pcs Podatkovni list 55PC7102-24-MST4-9-9.pdf
Žični merilnik 24 AWG Napetost 600V
Vrsta ščita Double Braid Shield Material Copper, Nickel Coated
Pokritost s ščitom 85% Serija -
Druga imena E04630-000 delovna temperatura 200°C
Število vodnikov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Jakna (izolacija) Debelina 0.0100" (0.254mm) Jakna (izolacijski material) Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Premer jacket (izolacije) 0.160" (4.06mm) natančen opis 4 Conductor Multi-Conductor Cable White 24 AWG Double Braid