81044/9-18-9CS1464
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
81044/9-18-9CS1464 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 81044/9-18-9CS1464
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka HOOK-UP DUAL WALL STRND 18AWG
Podatkovni listi: 81044/9-18-9CS1464.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 81044/9-18-9CS1464
Številka dela 81044/9-18-9CS1464 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis HOOK-UP DUAL WALL STRND 18AWG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177053 pcs Podatkovni list 81044/9-18-9CS1464.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 600V
Serija MIL-W-81044 and MIL-C-27500, 44A0811 Ocene -
Druga imena 971601-000 delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Dolžina - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne White Jakna (izolacija) Debelina 0.005" (0.13mm)
Jakna (izolacijski material) Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Premer jacket (izolacije) 0.080" (2.03mm)
Lastnosti - natančen opis 18 AWG Hook-Up, Dual Wall Wire 19/30 White 600V
Conductor Strand 19/30 Material dirigenta Copper, Tinned
Vrsta kabla Hook-Up, Dual Wall
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
81044/9-18-9
81044/9-18-9
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: HOOK-UP DUAL STRND 18AWG WHT 5'
Na zalogi: 56769 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: HOOK-UP DUAL WALL STRND 22AWG
Na zalogi: 302364 pcs
Prenesi: 81044/9-22-9.pdf
RFQ
Opis: HOOK-UP DL WALL STRND 22AWG BLK
Prenesi: 81044/9-22-0.pdf
Proizvajalci: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Opis: 81044/9-16-9 FEET
Opis: HOOK-UP DL WALL STRND 22AWG RED
Proizvajalci: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Opis: CABLE STRANDED
Opis: HOOK-UP DL STRND 16AWG WHT 500'
Na zalogi: 393 pcs
Prenesi:
Opis: HOOK-UP DUAL STRND 20AWG WHT 5'
Opis: HOOK-UP DUAL WALL STRND 18AWG
Opis: CABLE STRANDED
81044/9-20-9CS1464
81044/9-20-9CS1464
Opis: HOOK-UP DUAL WALL STRND 20AWG
Prenesi: 81044/9-20-9CS1464.pdf
Opis: HOOK-UP DUAL WALL STRND 16AWG
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika