A3CCG-6006M
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A3CCG-6006M
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka IDC CABLE- AKC60G/ AE60M / AKC60
Podatkovni listi: A3CCG-6006M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije A3CCG-6006M
Številka dela A3CCG-6006M Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Količina na voljo 5364 pcs Podatkovni list A3CCG-6006M.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija - Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm) Število vrstic 2
Število pozicij 60 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 0.500' (152.40mm, 6.00") Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")