A6MMS-6006M
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
A6MMS-6006M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A6MMS-6006M
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka IDC CABLE - ADM60S/AE60M/ADM60S
Podatkovni listi: 1.A6MMS-6006M.pdf2.A6MMS-6006M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A6MMS-6006M
Številka dela A6MMS-6006M Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis IDC CABLE - ADM60S/AE60M/ADM60S Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19294 pcs Podatkovni list 1.A6MMS-6006M.pdf2.A6MMS-6006M.pdf
Uporaba Socket (0.1"), Board In Ščitenje Unshielded
Serija - Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm) Število vrstic 2
Število pozicij 60 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 0.500' (152.40mm, 6.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 60 Position Cable Assembly Rectangular DIP to DIP 0.500' (152.40mm, 6.00")