A6MMT-1006M
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A6MMT-1006M
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka ADM10T/AE10M/ADM10T
Podatkovni listi: 1.A6MMT-1006M.pdf2.A6MMT-1006M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije A6MMT-1006M
Številka dela A6MMT-1006M Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis ADM10T/AE10M/ADM10T Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4854 pcs Podatkovni list 1.A6MMT-1006M.pdf2.A6MMT-1006M.pdf
Uporaba Socket (0.1"), Board In Ščitenje Unshielded
Serija - Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm) Število vrstic 2
Število pozicij 10 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 0.500' (152.40mm, 6.00") Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti - natančen opis 10 Position Cable Assembly Rectangular DIP to DIP 0.500' (152.40mm, 6.00")