A9AAT-2002F
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
A9AAT-2002F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A9AAT-2002F
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka FLEX CABLE - AFE20T/AF20/AFE20T
Podatkovni listi: 1.A9AAT-2002F.pdf2.A9AAT-2002F.pdf3.A9AAT-2002F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A9AAT-2002F
Številka dela A9AAT-2002F Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis FLEX CABLE - AFE20T/AF20/AFE20T Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67069 pcs Podatkovni list 1.A9AAT-2002F.pdf2.A9AAT-2002F.pdf3.A9AAT-2002F.pdf
Serija - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Število pozicij 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 2.00" (50.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 20 Position Flat Flex Cable Assembly Solder Tab to Solder Tab 2.00" (50.80mm) Končaj stika Solder Tab to Solder Tab