A9BBA-1004F
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
A9BBA-1004F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A9BBA-1004F
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka FLEX CABLE - AFF10A/AF10/AFF10A
Podatkovni listi: 1.A9BBA-1004F.pdf2.A9BBA-1004F.pdf3.A9BBA-1004F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A9BBA-1004F
Številka dela A9BBA-1004F Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis FLEX CABLE - AFF10A/AF10/AFF10A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26936 pcs Podatkovni list 1.A9BBA-1004F.pdf2.A9BBA-1004F.pdf3.A9BBA-1004F.pdf
Serija - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Število pozicij 10 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 4.00" (101.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 10 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Receptacle 4.00" (101.60mm) Končaj stika Receptacle to Receptacle