A9CCG-2002F
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
A9CCG-2002F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A9CCG-2002F
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka FLEX CABLE - AFG20G/AF20/AFG20G
Podatkovni listi: 1.A9CCG-2002F.pdf2.A9CCG-2002F.pdf3.A9CCG-2002F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A9CCG-2002F
Številka dela A9CCG-2002F Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis FLEX CABLE - AFG20G/AF20/AFG20G Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20268 pcs Podatkovni list 1.A9CCG-2002F.pdf2.A9CCG-2002F.pdf3.A9CCG-2002F.pdf
Serija - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Število pozicij 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 2.00" (50.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 20 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle with Latch to Receptacle with Latch 2.00" (50.80mm) Končaj stika Receptacle with Latch to Receptacle with Latch