ACT26MD18BE [V001]
pregled izdelka
Številka dela: ACT26MD18BE [V001]
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: ACT26MD18BE [V001].pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACT26MD18BE [V001]
Številka dela ACT26MD18BE [V001] Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2724 pcs Podatkovni list ACT26MD18BE [V001].pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-18
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena ACT26MD18BE [V001]-ND
ACT26MD18BE[V001]
YACT26MD18BEV00100
Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm) Vrsta kontakta Crimp