ACT26MF32BC
pregled izdelka
Številka dela: ACT26MF32BC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: ACT26MF32BC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACT26MF32BC
Številka dela ACT26MF32BC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2792 pcs Podatkovni list ACT26MF32BC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL F Shell Size - Vstavi 19-32
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena YACT26MF32BC000000 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.520" (38.61mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT26MF32BD
ACT26MF32BD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE