ACT90MD19AN
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACT90MD19AN
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT90MD19AN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT90MD19AN
Številka dela ACT90MD19AN Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4945 pcs Podatkovni list ACT90MD19AN.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-19
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT90MD19AN Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT90MD18SN-3025
ACT90MD18SN-3025
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4889 pcs
Prenesi: ACT90MD18SN-3025.pdf
RFQ
ACT90MD18SN-3025-LC
ACT90MD18SN-3025-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Na zalogi: 5144 pcs
Prenesi: ACT90MD18SN-3025-LC.pdf
RFQ
ACT90MD19AN-3025
ACT90MD19AN-3025
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Prenesi: ACT90MD19AN-3025.pdf
ACT90MD19AN [V002]
ACT90MD19AN [V002]
Opis: CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MNT