ACT90MD19PA-LC
pregled izdelka
Številka dela: ACT90MD19PA-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT90MD19PA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT90MD19PA-LC
Številka dela ACT90MD19PA-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4008 pcs Podatkovni list ACT90MD19PA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-19
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT90MD19PA-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -