ACT90MG16AA
pregled izdelka
Številka dela: ACT90MG16AA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT90MG16AA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT90MG16AA
Številka dela ACT90MG16AA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4724 pcs Podatkovni list ACT90MG16AA.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-16
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT90MG16AA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT90MG16AB-3025
ACT90MG16AB-3025
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Na zalogi: 5773 pcs
Prenesi: ACT90MG16AB-3025.pdf
RFQ
ACT90MG16AA-3025
ACT90MG16AA-3025