ACT90MG39SB
pregled izdelka
Številka dela: ACT90MG39SB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: ACT90MG39SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT90MG39SB
Številka dela ACT90MG39SB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3973 pcs Podatkovni list ACT90MG39SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DACT90MG39SB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT90MG39SA-3025-LC
ACT90MG39SA-3025-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Na zalogi: 5369 pcs
Prenesi: ACT90MG39SA-3025-LC.pdf
RFQ
ACT90MG39SB-3025-LC
ACT90MG39SB-3025-LC
Na zalogi: 4476 pcs
Prenesi: ACT90MG39SB-3025-LC.pdf
RFQ
ACT90MG39SB-3025
ACT90MG39SB-3025
Opis: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP