ACT90MG41SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: ACT90MG41SA-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT90MG41SA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT90MG41SA-LC
Številka dela ACT90MG41SA-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5309 pcs Podatkovni list ACT90MG41SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-41
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT90MG41SA-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT90MG41SB-3025-LC
ACT90MG41SB-3025-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT