ACT90MH55BE
pregled izdelka
Številka dela: ACT90MH55BE
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT90MH55BE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT90MH55BE
Številka dela ACT90MH55BE Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4555 pcs Podatkovni list ACT90MH55BE.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT90MH55BE Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -