ACT90WE26BB
pregled izdelka
Številka dela: ACT90WE26BB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT90WE26BB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT90WE26BB
Številka dela ACT90WE26BB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5055 pcs Podatkovni list ACT90WE26BB.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL E Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT90WE26BB Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -