ACT90WF11PA-LC
pregled izdelka
Številka dela: ACT90WF11PA-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT90WF11PA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT90WF11PA-LC
Številka dela ACT90WF11PA-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4674 pcs Podatkovni list ACT90WF11PA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL F Shell Size - Vstavi 19-11
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT90WF11PA-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -