ACT90WG41SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: ACT90WG41SA-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT90WG41SA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT90WG41SA-LC
Številka dela ACT90WG41SA-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5225 pcs Podatkovni list ACT90WG41SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-41
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT90WG41SA-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -