ACT90WJ24BB
pregled izdelka
Številka dela: ACT90WJ24BB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT90WJ24BB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT90WJ24BB
Številka dela ACT90WJ24BB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5610 pcs Podatkovni list ACT90WJ24BB.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT90WJ24BB Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -