ACT90WJ29AB
pregled izdelka
Številka dela: ACT90WJ29AB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT90WJ29AB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT90WJ29AB
Številka dela ACT90WJ29AB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4961 pcs Podatkovni list ACT90WJ29AB.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-29
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT90WJ29AB Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -