ACT94MJ24PB-LC
pregled izdelka
Številka dela: ACT94MJ24PB-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT94MJ24PB-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT94MJ24PB-LC
Številka dela ACT94MJ24PB-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6035 pcs Podatkovni list ACT94MJ24PB-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT94MJ24PB-LC Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 12 (12), 16 (12) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT94MJ24PC-6149
ACT94MJ24PC-6149
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: ACT94MJ24PC-6149
Na zalogi: 1739 pcs
Prenesi: ACT94MJ24PC-6149.pdf
RFQ
ACT94MJ24PB
ACT94MJ24PB
Opis: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP