ACT94MJ61BB
pregled izdelka
Številka dela: ACT94MJ61BB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT94MJ61BB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT94MJ61BB
Številka dela ACT94MJ61BB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4789 pcs Podatkovni list ACT94MJ61BB.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT94MJ61BB Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -