ACT94WE26PA-3025-LC
pregled izdelka
Številka dela: ACT94WE26PA-3025-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT94WE26PA-3025-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT94WE26PA-3025-LC
Številka dela ACT94WE26PA-3025-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4713 pcs Podatkovni list ACT94WE26PA-3025-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL E Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT94WE26PA-3025-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -