ACT94WG16SB
pregled izdelka
Številka dela: ACT94WG16SB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: ACT94WG16SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT94WG16SB
Številka dela ACT94WG16SB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4363 pcs Podatkovni list ACT94WG16SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DACT94WG16SB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 16 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 13A