ACT94WG39AA
pregled izdelka
Številka dela: ACT94WG39AA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Podatkovni listi: ACT94WG39AA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT94WG39AA
Številka dela ACT94WG39AA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5267 pcs Podatkovni list ACT94WG39AA.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT94WG39AA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -