ACT94WJ19SA
pregled izdelka
Številka dela: ACT94WJ19SA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: ACT94WJ19SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT94WJ19SA
Številka dela ACT94WJ19SA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4747 pcs Podatkovni list ACT94WJ19SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-19 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DACT94WJ19SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 23A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT94WJ19SA-3025-LC
ACT94WJ19SA-3025-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 5999 pcs
Prenesi: ACT94WJ19SA-3025-LC.pdf
RFQ
ACT94WJ19SB-3025
ACT94WJ19SB-3025
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4687 pcs
Prenesi: ACT94WJ19SB-3025.pdf
RFQ
ACT94WJ19SA-3025
ACT94WJ19SA-3025