ACT94WJ43PA
pregled izdelka
Številka dela: ACT94WJ43PA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: ACT94WJ43PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT94WJ43PA
Številka dela ACT94WJ43PA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4394 pcs Podatkovni list ACT94WJ43PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DACT94WJ43PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 43 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT94WJ43BB
ACT94WJ43BB
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Na zalogi: 4515 pcs
Prenesi: ACT94WJ43BB.pdf
RFQ
ACT94WJ43PA-LC
ACT94WJ43PA-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT