ACT96MB98BB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACT96MB98BB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE
Podatkovni listi: ACT96MB98BB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96MB98BB
Številka dela ACT96MB98BB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5689 pcs Podatkovni list ACT96MB98BB.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL B Shell Size - Vstavi 11-98
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT96MB98BB Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 6
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 0.980" (24.89mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT96MB98BC-3025
ACT96MB98BC-3025
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE
Na zalogi: 3975 pcs
Prenesi: ACT96MB98BC-3025.pdf
RFQ
ACT96MB98BB-3025
ACT96MB98BB-3025