ACT96ME26PC-3025
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACT96ME26PC-3025
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: ACT96ME26PC-3025.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96ME26PC-3025
Številka dela ACT96ME26PC-3025 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5609 pcs Podatkovni list ACT96ME26PC-3025.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DACT96ME26PC-3025
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT96ME26PA-LC
ACT96ME26PA-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Na zalogi: 4178 pcs
Prenesi: ACT96ME26PA-LC.pdf
RFQ
ACT96ME26PB-LC
ACT96ME26PB-LC
Na zalogi: 5352 pcs
Prenesi: ACT96ME26PB-LC.pdf
RFQ
ACT96ME26PC-3025-LC
ACT96ME26PC-3025-LC