ACT96MF11BA [V002]
pregled izdelka
Številka dela: ACT96MF11BA [V002]
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: ACT96MF11BA [V002].pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96MF11BA [V002]
Številka dela ACT96MF11BA [V002] Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2734 pcs Podatkovni list ACT96MF11BA [V002].pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL F Shell Size - Vstavi 19-11
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena ACT96MF11BA [V002]-ND
ACT96MF11BA[V002]
YACT96MF11BAV00200
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.520" (38.61mm) Vrsta kontakta Crimp