ACT96MG16PB
pregled izdelka
Številka dela: ACT96MG16PB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: ACT96MG16PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96MG16PB
Številka dela ACT96MG16PB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5004 pcs Podatkovni list ACT96MG16PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DACT96MG16PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 13A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT96MG16PB-61490
ACT96MG16PB-61490
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: ACT96MG16PB-6149
Na zalogi: 1953 pcs
Prenesi: ACT96MG16PB-61490.pdf
RFQ
ACT96MG16BN [V002]
ACT96MG16BN [V002]
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE