ACT96MG39PB
pregled izdelka
Številka dela: ACT96MG39PB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: ACT96MG39PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96MG39PB
Številka dela ACT96MG39PB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5777 pcs Podatkovni list ACT96MG39PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DACT96MG39PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A