ACT96MG39SA
pregled izdelka
Številka dela: ACT96MG39SA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: ACT96MG39SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96MG39SA
Številka dela ACT96MG39SA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4791 pcs Podatkovni list ACT96MG39SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DACT96MG39SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT96MG39SA-61490
ACT96MG39SA-61490
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: ACT96MG39SA-6149
Na zalogi: 2493 pcs
Prenesi: ACT96MG39SA-61490.pdf
RFQ
ACT96MG39PE-3025
ACT96MG39PE-3025
Opis: ACT96MG39PE-3025
Na zalogi: 1717 pcs
Prenesi: ACT96MG39PE-3025.pdf
RFQ
ACT96MG39SA-3025
ACT96MG39SA-3025
Opis: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP