ACT96MJ61PB
pregled izdelka
Številka dela: ACT96MJ61PB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: ACT96MJ61PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96MJ61PB
Številka dela ACT96MJ61PB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4003 pcs Podatkovni list ACT96MJ61PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DACT96MJ61PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT96MJ61PA-5153
ACT96MJ61PA-5153
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: PLUG ASSY
Na zalogi: 1859 pcs
Prenesi: ACT96MJ61PA-5153.pdf
RFQ
ACT96MJ61PA-LC
ACT96MJ61PA-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Na zalogi: 4497 pcs
Prenesi: ACT96MJ61PA-LC.pdf
RFQ
ACT96MJ61PB-61490
ACT96MJ61PB-61490
Opis: ACT96MJ61PB-6149
Prenesi: ACT96MJ61PB-61490.pdf
ACT96MJ61PB-LC
ACT96MJ61PB-LC
Prenesi: ACT96MJ61PB-LC.pdf
ACT96MJ61PB-3025
ACT96MJ61PB-3025
Opis: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Prenesi: ACT96MJ61PB-3025.pdf
ACT96MJ61PB-3025-LC
ACT96MJ61PB-3025-LC
Prenesi: ACT96MJ61PB-3025-LC.pdf
ACT96MJ61PA-3025-LC
ACT96MJ61PA-3025-LC