ACT96WB98PA-LC
pregled izdelka
Številka dela: ACT96WB98PA-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
Podatkovni listi: ACT96WB98PA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96WB98PA-LC
Številka dela ACT96WB98PA-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4501 pcs Podatkovni list ACT96WB98PA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL B Shell Size - Vstavi 11-98
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT96WB98PA-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 6
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 0.980" (24.89mm) Vrsta kontakta Crimp