ACT96WE26SN-LC
pregled izdelka
Številka dela: ACT96WE26SN-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: ACT96WE26SN-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96WE26SN-LC
Številka dela ACT96WE26SN-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5849 pcs Podatkovni list ACT96WE26SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL E Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT96WE26SN-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.410" (35.81mm) Vrsta kontakta Crimp