ACT96WG11AA
pregled izdelka
Številka dela: ACT96WG11AA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: ACT96WG11AA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96WG11AA
Številka dela ACT96WG11AA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5853 pcs Podatkovni list ACT96WG11AA.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-11
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT96WG11AA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.640" (41.66mm) Vrsta kontakta Crimp