ACT96WG16BA
pregled izdelka
Številka dela: ACT96WG16BA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Podatkovni listi: ACT96WG16BA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96WG16BA
Številka dela ACT96WG16BA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5751 pcs Podatkovni list ACT96WG16BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-16
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT96WG16BA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 16
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.640" (41.66mm) Vrsta kontakta Crimp